Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Najszersza oferta kontenerów wysokiej jakości – zajmujemy się sprzedażą kontenerów magazynowych oraz ich wynajmem, a także prowadzimy skup używanych kontenerów magazynowych. Współpracując z nami zyskują Państwo pewność najlepszej ceny – oferujemy kontenery magazynowe w najniższych cenach we Wrocławiu!
 
U nas wybierać mogą Państwo spośród kilku modeli kontenerów – dostępne warianty to 10 DC, 20 DC czy 40 HC, o różnych wartościach pojemności ładunkowej (różne modele pomieszczą do 25 europalet) czy ładowności. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne modyfikacje kontenerów magazynowych na zamówienie: wiercimy otwory w ścianach, montujemy elektrykę i oświetlenie czy zmieniamy kolor kontenera.

 

Kontenery magazynowe

 

Jeżeli Państwa firma działa w branży magazynowej, budowlanej lub transportowej, kontenery magazynowe to niezbędny dodatek do prowadzenia działalności. Zakup lub wynajem kontenerów to sposób na znaczne obniżenie kosztów związanych z magazynowaniem towaru. Dodatkowo, kontenery gotowe są do transportu – czy to samochodowego czy morskiego.
 
Popularne kontenery-platformy Flat Rack idealnie sprawdzą się w branży motoryzacyjnej, przy transporcie maszyn czy pojazdów. Z kolei kontenery Open Top stworzone zostały z myślą o załadunku towarów sypkich lub o niestandardowych gabarytach, a Double Door wyposażone są w podwójne drzwi wejściowe, co ułatwia operacje z towarami znajdującymi się wewnątrz kontenera.