Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Prowadzimy sprzedaż kontenerów morskich we Wrocławiu – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kontenery zupełnie nowe, jak i kontenery używane, które przed sprzedażą zostały poddane drobiazgowej weryfikacji stanu technicznego. Dzięki temu zyskują Państwo pewność dobrze wydanych pieniędzy!
 
Bogata oferta kontenerów morskich – szeroki wybór wymiarów kontenerów (od 10 DC do 40 HH\C i różne parametry ładowności) pozwoli dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb! Obsługujemy także zamówienia indywidualne – na Państwa życzenie znajdziemy i sprowadzimy kontener o dowolnych, nawet niestandardowych, wymiarach.

 

Kontenery morskie

 

Jeżeli poszukują Państwo uniwersalnej metody transportu towaru, kontenery morskie sprawdzą się perfekcyjnie – zdolne pomieścić aż do 33 europalet, nadawać się będą zarówno do transportu morskiego, jak i kolejowego. Kontenery wykonane są z wysokiej jakości materiału, co przełoży się na wieloletnią trwałość.
 
Prowadzimy zarówno sprzedaż kontenerów morskich, jak i wynajem. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów – sprzedawane przez nas kontenery posiadają certyfikat ISO, a w przypadku kontenerów używanych zapewniamy dokładne sprawdzenie stanu technicznego przed sprzedażą, co zapewni bezproblemową eksploatację.