Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Poszukują Państwo kontenera skrojonego na miarę? Zachęcamy do skorzystania z oferty modyfikacji kontenerów magazynowych we Wrocławiu. Tu wszystko jest możliwe – zmodyfikujemy każdy kontener, dodając nowe okna, drzwi czy ściany, jak również instalację elektryczną lub oświetlenie. Pomalujemy kontener na dowolny kolor oraz dodamy skuteczne zabezpieczenia antywłamaniowe.
 
W stałej ofercie posiadamy kilka różnych modeli kontenerów magazynowych, dzięki czemu u nas znajdą Państwo odpowiedni produkt dla swojej firmy. Jeżeli jednak interesuje Państwa model kontenera jakiego nie posiadamy w ofercie, prosimy o kontakt – sprowadzimy każdy kontener oraz dostarczymy go pod dowolny adres w Polsce i całej Europie!

 

Kontenery magazynowe

 

Jeżeli chcą Państwo znacznie obniżyć koszty magazynowania towarów, zakup lub wynajem kontenerów będzie słusznym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kontenerów magazynowych, dedykowanych różnym gałęziom przemysłu – posiadamy kontenery do transportu materiałów sypkich, o nietypowych gabarytach, czy do przewozu maszyn i pojazdów.
 
Kontenery to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w branży magazynowej, lecz również w budownictwie oraz transporcie. Kontenery zostały przystosowane do łatwego transportu oraz zapewnią bezpieczne przechowywanie czy transport różnych towarów – chronią przed działaniem czynników atmosferycznych.