Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Sprzedajemy kontenery chłodnicze we Wrocławiu w najlepszych cenach. Duży wybór mobilnych chłodni w jednym miejscu – dostępne kontenery o wymiarach 10, 20 i 40 ft. Każdy kontener dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb – oferujemy szeroki zakres przeróbek produktów standardowych na specjalne zamówienie.
 
Kontenery dostarczymy własnym transportem pod dowolnie wskazany przez Państwa adres na terenie Polski. Mobilne chłodnie są gotowe do natychmiastowego użycia od momentu, gdy tylko pojawią się na placu i zostaną podłączone do źródła zasilania. Zapewniamy kompleksową opiekę serwisową nad naszymi urządzeniami.

 

Kontenery chłodnicze

 

Kontenery to doskonała alternatywa dla wynajmu czy budowy powierzchni magazynowej – zajmują stosunkowo niewiele miejsca (bez problemu zmieszczą się na każdym placu), a ich zakup jest znacznie tańszy. Dodatkowym atutem jest mobilność – taki kontener można łatwo przenieść do dowolnej innej lokalizacji.
 
Mobilne chłodnie to świetna propozycja dla hurtowni żywności, leków czy kwiatów, a także dla przetwórni spożywczych. To rozwiązanie idealne, zarówno z punktu widzenia środowiska naturalnego, jak i ogromnych oszczędności w firmowym budżecie – obok rachunków za prąd, które i tak będą niskie (w ciągu doby taka chłodnia zużywa zaledwie 32 kW energii), taka chłodnia nie generuje innych kosztów.