Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Sprzedaż kontenerów morskich we Wrocławiu – zapewniamy najlepsze ceny, fachowe doradztwo i możliwość transportu zakupionych kontenerów na terenie całej Polski oraz Europy. U nas kupią Państwo zarówno fabrycznie nowe kontenery, jak i produkty używane, które przeszły dokładną weryfikację stanu technicznego przed sprzedażą, co zapewni długą i bezproblemową eksploatację.
 
W stałej ofercie posiadamy kilkanaście modeli kontenerów morskich do wyboru – dostępne zarówno modele o standardowych wymiarach (10, 20, 40 ft) i ładowności oraz modele dostosowane do Państwa indywidualnego zamówienia. Dodatkowo, sprowadzimy praktycznie dowolny kontener w zależności od zapotrzebowani w Państwa firmie.

 

Kontenery morskie

 

Kontenery morskie to idealne rozwiązanie dla firm, które borykają się z brakiem przestrzeni magazynowej lub chcą obniżyć koszty jej wynajmu czy budowy. Zakup kontenera morskiego jest znacznie tańszy niż konieczność utrzymywania magazynów. Dodatkowo, jego użytkowanie nie wymaga posiadania żadnych pozwoleń – kontenery są gotowe do użycia od chwili, gdy tylko znajdą się na firmowym placu!
 
Zapewniamy profesjonalną obsługę przez całą transakcję – pomożemy Państwu w doborze najlepszego rozwiązania, a po zakupie dostarczymy zamówienie pod dowolny adres na terenie całej Polski własnym transportem. Nasza firma działa od lat, dzięki czemu oferujemy najlepsze ceny sprzedawanych przez nas kontenerów.