Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Oferujemy usługi wynajmu kontenerów chłodniczych we Wrocławiu – szeroka oferta chłodni na wynajem w atrakcyjnych cenach. Dzięki nam oszczędzą Państwo czas i pieniądze – wynajętą chłodnię dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres własnym transportem. Kontener jest od razu gotowy do pracy, a przez cały okres najmu zyskają Państwo profesjonalną opiekę serwisową.
 
Te mobilne chłodnie stanowią doskonałą alternatywę dla wynajmu powierzchni chłodniczych – są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska oraz oferują doskonały współczynnik kosztów eksploatacji do wydajności. Chłodnie mobilne wyposażone są w agregaty, które utrzymują temperatury od -40 do +30 stopni, co pozwoli na szybkie schłodzenie lub zamrożenie produktów.

 

Kontenery chłodnicze

 

Oferujemy kontenery chłodnicze które są uniwersalnym rozwiązaniem dla firm działających w branży spożywczej, logistycznej, medycznej czy nawet przedsiębiorstw sprzedających rośliny. To urządzenia w pełni mobilne – w każdej chwili można je bez najmniejszego problemu przetransportować w dowolnie wybrane miejsce.
 
Jeżeli szukają Państwo sposobu na obniżenie kosztów związanych z mrożeniem i chłodzeniem produktów, zakup lub wynajem kontenera będzie najlepszym rozwiązaniem. Za wyborem kontenerów przemawia także niskie zużycie energii elektrycznej (jedyne 32 kW/doba) oraz niewysoki koszt ich zakupu (w porównaniu z utrzymaniem powierzchni magazynowych).