Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Jeżeli chcą Państwo wynająć kontener magazynowy we Wrocławiu i okolicach, nasza oferta będzie idealną odpowiedzią! W stałej ofercie kilka różnych wersji kontenerów do wyboru – Open Top (do materiałów sypkich), Double Door (łatwy dostęp do przedmiotów magazynowanych w kontenerze) czy choćby Flat Rack (platforma do przewozu maszyn i pojazdów).
 
Wynajmujemy kontenery magazynowe na dowolnie wybrany przez Państwa czas – oferujemy możliwość wynajmu zarówno na 1 dzień, cały miesiąc lub nawet kilka lat! Zamówione kontenery szybko i sprawnie dostarczymy w dowolne, wskazane przez Państwa miejsce w Polsce oraz całej Europie – posiadamy własny transport.

 

Kontenery magazynowe

 

Wynajem kontenera magazynowego to idealny sposób na redukcję kosztów utrzymywania tradycyjnej powierzchni magazynowej, a sam kontener zapewni sporą ilość miejsca – niektóre wersje pomieszczą aż do 33 europalet! Posiadanie kontenera nie wymaga żadnych zezwoleń – aby móc z niego korzystać, wystarczy po prostu postawić go na posesji.
 
Kontenery magazynowe to produkty uniwersalne, które znajdą zastosowanie w wielu branżach – zarówno magazynowej, jak i transportowej czy budowlanej. Zaletą kontenerów jest ich mobilność, a w każdej chwili można je przenieść w dowolne inne miejsce.