Telefon :+48 665 051 773

Marcin Kmieć

Kierownik oddziału

Wynajem kontenera morskiego to idealny sposób na obniżenie kosztów w firmie – zamiast niepotrzebnie wydawać pieniądze na budowę czy wynajem przestrzeni magazynowej, lepiej wynająć mobilny magazyn. U nas wynajmą Państwo wysokiej jakości kontenery morskie na dowolny czas – zarówno na 1 dzień, miesiąc lub rok, jak i na dziesięć lat!
 
Prowadzimy wynajem kontenerów morskich we Wrocławiu – szeroki wybór kontenerów o różnych wielkościach pozwoli dobrać idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Zapewniamy najbardziej korzystne warunki dzierżawy kontenerów, konkurencyjne ceny oraz ogromny wybór modeli w ofercie (dostępne modele standardowe i niestandardowe).

 

Kontenery morskie

 

Kontenery morskie to uniwersalne rozwiązanie dla branży TSL – idealnie sprawdzą się nie tylko w transporcie morskim, lecz również w transporcie kolejowym czy drogowym. Wykonane ze stali nierdzewnej kontenery chłodnicze pozwalają na utrzymanie dowolnej temperatury – od -40 do nawet +30 stopni Celsjusza!
 
Oferowane przez nas kontenery morskie na wynajem we Wrocławiu to także gwarancja bardzo dobrego stanu technicznego. Naszym Klientom proponujemy wyłącznie kontenery, które przechodzą regularne zabiegi serwisowe, co pozwala utrzymać je w nienagannym stanie technicznym, zapewniającym Klientom niezawodność działania.